Pokaż/Ukryj opcje strony

Wydarzenia

 • Pierwszy etap Global Management Challenge 2010 rozpoczęty 30.10.2010

  Wiedza > Wydarzenia

  W poniedziałek 8 listopada uczestnicy konkursu Global Management Challenge 2010 rozpoczęli pierwszy etap rozgrywek wirtualnych przedsiębiorstw. Rekordowa liczba 600 zespołów sprawia, że GMC jest największą w Polsce symulacją biznesową, która pozwala na naukę zarządzania w praktyce.

 • Na starcie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej 26.10.2010

  Wiedza > Wydarzenia

  W bieżącym roku szkolnym już po raz dwudziesty czwarty młodzież będzie rywalizować w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej. Hasło przewodnie tegorocznej olimpiady brzmi „Człowiek w świecie pieniądza”, a honorowy patronat nad jej XXIV edycją objął prezes Narodowego Banku Polskiego prof. dr hab. Marek Belka.

 • Edukacja menedżerska dla licealistów z całej Polski 21.10.2010

  Wiedza > Wydarzenia

  Rusza II edycja nowoczesnego projektu z zakresu edukacji ekonomicznej licealistów, który realizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. „Kafeteria edukacyjna dla licealistów – Akademia Edukacji Menedżerskiej” adresowana jest do uczniów szkół ponadgimanzjalnych z całej Polski. Rekrutacja potrwa do 24 października.

 • Makao, Madera i studia podyplomowe to nie wszystko! 12.10.2010

  Wiedza > Wydarzenia

  Nagrody w konkursie Global Management Challenge 2010 to tylko jeden z wielu powodów, dla których do konkursu zgłaszają się studenci i menedżerowie z całej Polski. Największą wartość programu stanowi nauka przez doświadczenia i możliwość rywalizacji na forum ogólnokrajowym. Do nadchodzącej edycji projektu zgłosiło się już ponad 150 zespołów. Rejestracja trwa!

 • Wakacje z portalem 21.09.2010

  Wiedza > Wydarzenia

  Nawet latem warto pomyśleć o finansach czy poszerzyć swoją wiedzę ekonomiczną. W ramach projektu „Lato na bank!” mieszkańców Warmii i Mazur przekonywali o tym NBPortal.pl i Radio Olsztyn.

 • Człowiek przedsiębiorczy 27.08.2010

  Wiedza > Wydarzenia

  Poznajcie nowy cykl interaktywnych lekcji podstaw przedsiębiorczości – tematy w oryginalnym ujęciu, interesujące odniesienia do świata literatury oraz do przykładów z życia wziętych, zadania oraz testy, których wyniki można publikować na Facebooku. Zapraszamy nauczycieli i uczniów do szkolnych pracowni komputerowych!

 • Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy – koniec wakacji, czas na studia! 26.08.2010

  Wiedza > Wydarzenia

  Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, ogólnopolski projekt edukacji ekonomicznej najmłodszych, działający w Warszawie, Katowicach, Białymstoku i Bełchatowie, rozpoczyna nabór na semestr zimowy. Program EUD jest skierowany do uczniów klas piątych i szóstych szkoły podstawowej, a uczestnictwo w zajęciach jest nieodpłatne. Zapisy na semestr zimowy EUD rozpoczynają się już 6 września 2010 o godz. 15:00.

 • Rozstrzygnięcie konkursu „Mój Grunwald” 25.08.2010

  Wiedza > Wydarzenia

  Bitewny tumult, rycerze polscy i krzyżaccy, konie oraz dwa nagie miecze znalazły się na pracach dzieci biorących udział w konkursie plastycznym zorganizowanym w Lublinie z okazji 600. rocznicy bitwy pod Grunwaldem.