Pokaż/Ukryj opcje strony

XI edycja projektu Akademia Giełdowa już wkrótce!

data publikacji: 8 Maja 2015

autor: NBPortal

Akademia Giełdowa

W dniach 18-29 maja w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się już jedenasta edycja Akademii Giełdowej, objętej patronatem medialnym serwisu NBPortal.pl. Jest to projekt Klubu Inwestora, który koncentruje się na tematyce rynku kapitałowego i jest skierowany zarówno do początkujących inwestorów pragnących poznać ogólne zasady funkcjonowania Giełdy, jak i zaawansowanych graczy chcących poznać nowe strategie inwestycyjne.

Projekt adresowany jest w szczególności do studentów kierunków ekonomicznych warszawskich uczelni, jednak mile widziane są również wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką.

Do współpracy zaproszono wybitnych specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami Akademii. W programie przewidywane są szkolenia z analizy technicznej, budowy portfela, charakterystyki rynku europejskiego i amerykańskiego, psychologii inwestowania, grania z trendem oraz specyfiki ruchów inwestorów instytucjonalnych.

Słuchacze wezmą udział w cyklu wykładów, zaś nabyte umiejętności będą mogli zaprezentować w teście końcowym, stanowiącym podsumowanie Akademii. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody oraz praktyki w cenionych instytucjach.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie www.akademiagieldowa.com