Pokaż/Ukryj opcje strony

Wakacje z portalem

data publikacji: 21 Września 2010

autor: NBP

Nawet latem warto pomyśleć o finansach czy poszerzyć swoją wiedzę ekonomiczną. W ramach projektu „Lato na bank!” mieszkańców Warmii i Mazur przekonywali o tym NBPortal.pl i Radio Olsztyn.

Projekt „Lato na bank!” został przygotowany przez Radio Olsztyn we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Jego celem była promocja wiedzy z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości, zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Organizatorzy przedsięwzięcia wybrali formułę łączącą przyjemne z pożytecznym: akcje edukacyjne towarzyszyły imprezom plenerowym odbywającym się w sześciu największych miastach na Warmii i Mazurach – w Olsztynie, Iławie, Ełku, Ostródzie, Szczytnie i Lidzbarku Warmińskim.

W czasie imprez w „Info-punkcie” na odwiedzających czekały przygotowane przez NBPortal.pl prezentacje multimedialne. W przystępny sposób przybliżały one gościom podstawowe zagadnienia z dziedziny ekonomii i przedsiębiorczości. Zdobytą wiedzę można było od razu sprawdzić, rozwiązując jeden z quizów znajdujących się na stronach NBPortal.pl.