Pokaż/Ukryj opcje strony

Wakacje marzeń, czyli praktyczny poradnik konsumenta

data publikacji: 7 Lipca 2011

autor: NBPortal.pl

Marzy ci się urlop bez niespodzianek? Nigdy wcześniej nie kupowałeś wycieczki zagranicznej i nie wiesz, jak uchronić się przed nieuczciwymi praktykami? Obejrzyj prezentację, z której dowiesz się, jak bezpiecznie wyjechać na wakacje!

Sezon urlopowy w pełni – dzieci mają już wolne, studenci powoli kończą sesję, a my wszyscy spędzający długie dni w pracy niecierpliwie oczekujemy wyjazdu na upragniony urlop. Zanim jednak przyjdzie nam cieszyć się słońcem, widokami, zimnym napojem z parasolką na plaży lub interesującą wycieczką z przewodnikiem, musimy być pewni, że wakacje, które kupujemy, są zorganizowane solidnie i przez firmę godną zaufania. Jak zatem sprawdzić, czy biuro podróży jest rzetelne? Jakie ubezpieczenie wybrać i jakiej umowy z biurem nie podpisywać? A jeśli już spotka nas jakaś przykra niespodzianka związana z organizacją wyjazdu, to dokąd można się udać po pomoc?

Tego wszystkiego dowiesz się z jednej z naszych prezentacji – Wakacje marzeń – praktyczny poradnik konsumenta. Zadbaj o udane wakacje!