Pokaż/Ukryj opcje strony

Konkurs High School Business Challenge

Zapraszamy do udziału w II edycji ogólnopolskiego, drużynowego konkursu biznesowego High School Business Challenge dla szkół ponadgimnazjalnych, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

HSBC Logo

Konkurs składa się z 3 etapów i stawia na przedsiębiorczość, kreatywność i praktyczne wykorzystanie wiedzy biznesowej. Pierwszy etap jest testem interaktywnym, natomiast dwa kolejne etapy polegają na rozwiązaniu case study. Dwudniowy finał odbędzie się w Warszawie, gdzie nocleg zapewnia organizator. Wsparciem merytorycznym służy Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych – organizator Olimpiady Przedsiębiorczości.

Nagrodą dla zwycięskiej drużyny są praktyki w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości oraz 7000 zł, a dla kolejnych zespołów przewidziano sprzęt elektroniczny. Atrakcyjne nagrody czekają również na nauczycieli, którzy zgłoszą największą liczbę drużyn.

Zespoły 3-5 osobowe mogą dokonać rejestracji do 15 stycznia 2016 roku poprzez formularz na stronie www.businesschallenge.pl. Znajdują się tam również wszelkie niezbędne informacje.Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i walki o atrakcyjne nagrody!

Kontakt:

HIGH SCHOOL BUSINESS CHALLENGE
al. Niepodległości 128
Warszawa, 02-554
kontakt@businesschallenge.pl