Pokaż/Ukryj opcje strony

Konferencja dla nauczycieli z województwa zachodniopomorskiego pt. „Oceniając – informuję, motywuję, pomagam”

data publikacji: 19 Sierpnia 2015

autor: NBPortal

Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego w Szczecinie jak co roku zaprasza nauczycieli podstaw przedsiębiorczości oraz przedmiotów ekonomicznych, w szczególności Członków Klubu IMPULS Narodowego Banku Polskiego, na coroczną konferencję, która odbędzie się w siedzibie Oddziału Okręgowego NBP, przy ul. płk. T.A. Starzyńskiego 1, w dniu 28 sierpnia 2015 r., godz. 10:00–14:30.

Konferencja w tym roku ma tytuł: „Oceniając – informuję, motywuję, pomagam". Program obejmuje prezentację ofert Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i kalendarza wydarzeń w roku szkolnym 2015/2016. Przedstawiciel Oddziału zaprezentuje projekty i wydarzenia Narodowego Banku Polskiego oraz nowe zasady aplikowania o środki NBP na projekty edukacyjne (zasady korzystania z elektronicznego formularza wniosku). Spotkanie zakończy warsztat pt. „Pomoce multimedialne w dydaktyce przedmiotów ekonomicznych – tworzenie prezentacji w programie Prezi".

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wszelkie dodatkowe informacje o konferencji można uzyskać pod numerem telefonu: 22 189 15 16, e-mail: grazyna.prokopowicz@nbp.pl

Serdecznie zapraszamy!