Pokaż/Ukryj opcje strony

2015

 • E-szkolenia z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości dla 1000 licealistów ruszą już po raz szósty! 17.10.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2015

  Szkoła Główna Handlowa w Warszawie we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim już po raz szósty realizuje e-learningowy projekt „Akademia Edukacji Menedżerskiej – kafeteria edukacyjna dla licealistów". Kafeteria jest bezpłatnym projektem edukacji ekonomicznej skierowanym do 1 000 uczniów z całej Polski.

 • Studia podyplomowe "Mechanizmy funkcjonowania strefy euro" - VI edycja 13.10.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2015

  Studia podyplomowe „Mechanizmy funkcjonowania strefy euro"są realizowane od 2009 r. W 2014 r. rozpoczęła się ich VI edycja. Dotychczas ukończyło je ponad 4000 osób. Ich głównym celem jest edukacja ekonomiczna liderów wybranych grup społecznych i zawodowych nt. zasad funkcjonowania strefy euro oraz historii współczesnej waluty europejskiej. Projekt jest prowadzony przez 16 uczelni na terenie całego kraju.

 • Młodzi Przedsiębiorczy - VI edycja 22.09.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2015

  Mądre inwestowanie i bezpieczne pożyczanie pieniędzy. Tego trzeba uczyć się już w szkole. Centrum Edukacji Obywatelskiej i Narodowy Bank Polski po raz szósty rozpoczynają projekt Młodzi Przedsiębiorczy. To dzięki niemu uczniowie stawiają pierwsze kroki w biznesie. Dowiadują się jak osiągać zyski, gdzie inwestować i dlaczego warto oszczędzać. Do 8 października 2014 roku trwa nabór do kolejnej edycji programu. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Planowana jest również realizacja pilotażowego kursu dla nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych – więcej informacji na ten temat od października na tronie www projektu. Zgłoszenia na stronie www.mlodziprzedsiebiorczy.pl

 • Konkurs BANRISK Liga Akademicka 2014/2015 08.09.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2015

  Zapraszamy studentów do udziału w konkursie realizowanym przez Fundację Warszawski Instytut Bankowości we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • Szkolna internetowa gra giełdowa i kurs e-learningowy 15.07.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2015

  Zapraszamy do udziału w projekcie Szkolna internetowa gra giełdowa i kursie e-learningowym www.sigg.edu.pl realizowanym z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • Studia podyplomowe dla sędziów z zakresu finansów i ekonomii 15.07.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2015

  Głównym celem projektu realizowanego przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury jest podniesienie poziomu wiedzy ekonomicznej i finansowej 100 sędziów oraz asystentów sędziów, referendarzy sądowych i prokuratorów, pracujących przy orzekaniu w sprawach gospodarczych i cywilnych. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.