Pokaż/Ukryj opcje strony

2013

 • Stypendium im. Lesława A. Pagi 16.01.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2013

  Program stypendialny Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi dedykowany jest organizacjom zrzeszającym studentów bądź absolwentów (do 28. roku życia) uczelni wyższych, zwłaszcza o profilu ekonomicznym lub prawniczym (zarówno oficjalnie zarejestrowane organizacje studenckie, jak i nieformalne zespoły złożone z minimum trzech, a maksimum sześciu osób). Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • Historia bankowości na ziemiach polskich 16.01.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2013

  Oficyna Wydawnicza "Mówią Wieki" Sp. z o.o. wydała w okresie grudzień 2013-kwiecień 2014 pięć dodatków dotyczących historii bankowości na ziemiach polskich od XVI w. do czasów najnowszych.

 • Ekonomiczne podwórko - bogactwo wiedzy dla całej rodziny 16.01.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2013

  Projekt pt. "Ekonomiczne podwórko - bogactwo wiedzy dla całej rodziny" jest realizowany przez Audytorium 17 Sp. z o.o. - Grupę Radiową 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia, we współpracy z Wydziałem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • Na własne konto - II edycja! 15.01.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2013

  Program "Na Własne Konto" jest realizowany przy współpracy z Fundacją na Rzecz Rozwoju Wsi „Polska Wieś 2000” im. M. Rataja. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej 15.01.2014

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2013

  Po kilkumiesięcznej przerwie rodzina Sobczaków, znana widzom z miniserialu telewizyjnego „Spokojnie, to tylko ekonomia!”, wraca na ekrany. Również tym razem jej zadaniem będzie przygotowanie widzów do trzeciej edycji Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • V edycja "Młodzi Przedsiębiorczy" 15.10.2013

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2013

  Jak założyć pierwszą firmę? Jak zarządzać własnymi finansami w kryzysie? Na czym polega przedsiębiorczość społeczna? Co to jest STEM? Centrum Edukacji Obywatelskiej i Narodowy Bank Polski po raz piąty realizują projekt Młodzi Przedsiębiorczy, w którym uczniowie prowadzą wirtualne firmy i uczą się inwestowania, budżetowania i oszczędzania. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

 • Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy 09.10.2013

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2013

  Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy to inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów klas 5. i 6 szkół podstawowych. Szansę na indeks EUD mają uczniowie z Katowic, Białegostoku, Poznania, Rzeszowa, Kielc oraz Wrocławia, gdzie trwa nabór dodatkowy na zajęcia. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem pełni Minister Edukacji Narodowej.

 • Wprost o finansach 04.10.2013

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2013

  Platforma Mediowa Point Group S.A. wydawca „Wprost" zaprasza do zapoznania się z cyklem siedmiu dodatków edukacyjnych dotyczących oszczędzania, obrotu bezgotówkowego, podatków, a także działalności gospodarczej. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej

 • Nowoczesne i bezpieczne finanse seniora 04.10.2013

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2013

  Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku zaprasza seniorów na cykl wykładów na temat bezpiecznego korzystania z produktów finansowych. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • Olimpiada Przedsiębiorczości - IX edycja 30.09.2013

  Edukacja NBP > Projekty zakończone > 2013

  Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych zaprasza do udziału w Olimpiadzie Przedsiębiorczości. Jest to nowoczesny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Ma już ośmioletnią historię i status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.