Pokaż/Ukryj opcje strony

Edukatory Ekonomiczne

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkami edukacyjnymi na łamach "Polityki" z cyklu "Edukatory Ekonomiczne". Dodatki przygotowywane są w ramach 7-częściowego cyklu, który ukazuję się w wersji papierowej, a także w serwisie www.polityka.pl. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Celem projektu „Edukatory Ekonomiczne” jest zwiększenie poziomu wiedzy czytelników wydania drukowanego tygodnika POLITYKA, e-wydania, aplikacji na iPada oraz użytkowników serwisu www.polityka.pl poprzez publikowanie informacji, analiz i komentarzy, dotyczących sektora finansowego i gospodarki rynkowej, ze szczególnym uwzględnieniem tematów, które pomogą odbiorcom zrozumieć wzajemne zależności i uwarunkowania makroekonomiczne oraz stworzą warunki do łatwiejszego i sprawniejszego poruszania się w skomplikowanym świecie finansów.

W ramach projektu powstanie 6 dodatków sześciostronicowych oraz jeden dodatek czterostronicowy. Projekt trwa od października 2013 r. do maja 2014 r.

Zapraszamy: www.polityka.pl/rynek/edukatorekonomiczny