Pokaż/Ukryj opcje strony

Droga do wspólnej waluty z HBRP

Program edukacyjny „Droga do wspólnej waluty” realizowany przez redakcję Harvard Business Review Polska przy współpracy z NBP będzie istotnym elementem w dyskusji dotyczącej otoczenia biznesowego, w którym działają polscy przedsiębiorcy produkujący i świadczący usługi na rynek wewnętrzny, eksporterów, importerów oraz konkurencyjności polskiej gospodarki.

W ramach projektu powstały 3 wkładki edukacyjne o tematyce ekonomicznej, dotyczące problematyki euro. Dodatki do magazynu zostaną zaprezentowane na seminariach biznesowych organizowanych w Klubie Polskiej Rady Biznesu w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Celem seminariów będzie także dyskusja pomiędzy ekspertami NBP oraz managerami i przedsiębiorcami na tematy związane z wprowadzeniem EURO.

Harvard Business Review, jest światowym liderem w kategorii wydawnictw specjalizujących się w przekazywaniu najnowszej wiedzy z zakresu zarządzania, źródłem nowych idei, teorii i inspiracji dla liderów biznesu na całym świecie. Czytelnikami Harvard Business Review Polska są decydenci i liderzy opinii polskiego biznesu. Magazyn HBRP ukazuje się w nakładzie 8.000 egzemplarzy, a jest czytany średnio przez 20 000 osób.