Pokaż/Ukryj opcje strony

E-szkolenia z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości dla 1000 licealistów ruszą już po raz szósty!

tagi: Kurs, Multimedia

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim już po raz szósty realizuje e-learningowy projekt „Akademia Edukacji Menedżerskiej – kafeteria edukacyjna dla licealistów". Kafeteria jest bezpłatnym projektem edukacji ekonomicznej skierowanym do 1 000 uczniów z całej Polski.

W ramach oferty programowej uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą wziąć udział w 50-ciu wydarzeniach edukacyjnych realizowanych w takich formach jak: multimedialne filmy, wykłady e-learningowe, fora dyskusyjne, czaty, konkursy czy doradztwo biznesowe online. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez ekspertów SGH.

Uczestnicy Kafeterii będą mogli zdobyć i pogłębiać swoją wiedzę w ramach pięciu obszarów tematycznych: finansowanie działalności biznesowej, wzmacnianie przewag konkurencyjnych, budowanie wizerunku firmy i produktu, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz międzynarodowe relacje biznesowe. Za udział w zajęciach uczniowie otrzymują punkty, a najaktywniejsi mają szansę zdobyć nagrody. Uczestnicy, którzy ukończą udział w projekcie otrzymają dyplomy.

Możliwość zdobycia cennej wiedzy, nawiązania kontaktów z uczniami z całej Polski zainteresowanymi tematyką przedsiębiorczości, kontaktu z ekspertami i nauczycielami akademickimi SGH – to tylko kilka powodów, dla których warto wziąć udział w projekcie.

„Wielu młodych ludzi jest zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu ekonomii" – mówi Marcin Dąbrowski, dyrektor Działu Rozwoju Edukacji SGH – „Szkoła nie jest w stanie zapewnić tak szeroko rozbudowanych zajęć, dlatego też przygotowany przez nas projekt ma tak duży wpływ na kształtowanie postaw przedsiębiorczych. Co więcej, możliwość szkolenia się w formie e-learningu sprawia, że projekt ten jest dostępny dla wszystkich uczniów bez względu na miejsce ich zamieszkania. Dodam również, że wielu uczestników projektu to przyszli studenci wyższych szkół ekonomicznych, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie."