Pokaż/Ukryj opcje strony

Zmiany w serwisie NBPortal.pl! Konieczna ponowna rejestracja!

data publikacji: 26 Maja 2015

autor: NBPortal


NBPortal.pl towarzyszy Państwu od 2004 roku. Przez lata nasz portal edukacyjny przybliża tajniki ekonomii przede wszystkim uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studentom i nauczycielom. Dziękujemy, że jesteście Państwo czytelnikami naszego serwisu.

Jak już informowaliśmy, aby móc oferować Państwu wiedzę z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych, NBPortal.pl przeszedł w październiku 2014 r. całkowitą modernizację, co wiązało się również z aktualizacją baz danych. 
Jeśli nie dokonali Państwo ponownej rejestracji w Portalu Edukacji Ekonomicznej NBPortal.pl, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza:

https://rejestracja.nbportal.pl

W przypadku braku ponownej autoryzacji Państwa dane osobowe przechowywane w portalu edukacyjnym NBP zostaną usunięte w sposób nieodwracalny. Nie będą wówczas dostępne nowe atrakcyjne materiały, które planujemy Państwu udostępniać.

W przypadku członkostwa w Klubie Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS, brak autoryzacji danych osobowych uniemożliwi korzystanie z sekcji IMPULS dostępnej tylko dla klubowiczów. Rejestracja do Nbportal.pl jest połączona z rejestracją do Klubu IMPULS i jest wyłącznie on-line (nie wymaga już przesyłania formularzy papierowych drogą tradycyjną - tzw. Kart Zgłoszeniowych podpisywanych przez dyrektora i nauczyciela).
Numery Szkolnych Klubów Przedsiębiorczości będą nadawane od nowa. Nadany nowy numer SKP zostanie przesłany Państwu drogą mailową, po zweryfikowaniu użytkownika, na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail.

O wszelkich dalszych zmianach w serwisie, będziemy Państwa informować.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres redakcja@nbportal.pl

Redakcja NBPortal.pl