Strona nbportal.pl używa ciasteczek (cookies) umożliwiajacych właściwe jej działanie. Dowiedz się więcej Akceptuję

Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 8Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 8Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 8Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 8Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 8

Polecamy Na fali, czyli austriacka szkoła ekonomii

Zdjęcie: Na fali, czyli austriacka szkoła ekonomii

2014.08.05 10:37

Dziś o dwóch książkach, których wydanie jest widomym znakiem, że także w Polsce rośnie zainteresowanie austriacką szkołą ekonomii. Autorem pierwszej z nich jest Jesus Huerta de Soto, profesor uniwersytetu w Madrycie i ma ona tytuł konkretny: „Szkoła austriacka. Ład rynkowy, wolna wymiana i przedsiębiorczość”. Tytuł drugiej jest bardziej poetycki: „Walc wiedeński na Wall Street” z podtytułem „Ekonomia austriacka dla inwestorów giełdowych”. Napisał ją Mark Skousen, także wykładowca akademicki, ale i doradca inwestycyjny o wielkim talencie popularyzatorskim.... zobacz więcej »

Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 8Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 8Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 8Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 8Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 8

Recenzja Podręcznik startupu

Zdjęcie: Podręcznik startupu

To autentyczny podręcznik, manual, instrukcja obsługi, mapa drogowa jak stworzyć i prowadzić startup. Bez gwarancji, że dojedzie się według tej mapy do sukcesu, ale na pewno zwiększający jego prawdopodobieństwo... zobacz więcej »

Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 3Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 3Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 3Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 3Ocena: 5.0, Liczba oddanych głosów: 3

Wystawa Władysław Grabski bez tajemnic.

Zdjęcie: Władysław Grabski bez tajemnic.

Najnowsza wystawa w Narodowym Banku Polskim, zatytułowana "Władysław Grabski, Bank Polski SA i stabilizacja ekonomiczna kraju" przybliża osobę Władysława Grabskiego – jednej z najważniejszych postaci życia politycznego i gospodarczego okresu dwudziestolecia międzywojennego. Przy tej okazji po raz pierwszy publicznie zaprezentowano bogaty zbiór materiałów i eksponatów pochodzących m.in. z prywatnych archiwów rodziny Grabskich.... zobacz więcej »

Wydarzenia Sierpniowa konferencja dla nauczycieli przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych w Szczecinie już za nami!

Zdjęcie: Sierpniowa konferencja dla nauczycieli przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych w Szczecinie już za nami!

W dniu 29 sierpnia 2014 r. odbyła się zorganizowana przez Oddział Okręgowy NBP w Szczecinie i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli konferencja dla nauczycieli podstaw przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych.... zobacz więcej »

Realizacja COMARCH SA