Pokaż/Ukryj opcje strony

O NBPortal.pl

Misją serwisu Portal Edukacji Ekonomicznej NBPortal.pl jest upowszechnianie wiedzy o gospodarce, przekazywanie informacji na temat mechanizmów rynkowych, prowadzenia działalności gospodarczej, funkcjonowania banków i rynków finansowych.

NBPortal.pl jest ekonomiczną platformą edukacyjną, która powstała z inicjatywy Narodowego Banku Polskiego w 2004 roku. Od początku istnienia NBPortal.pl odwiedziło ponad 10 milionów użytkowników.

Oferta edukacyjna NBPortal.pl jest projektowana i budowana głównie z myślą o potrzebach i oczekiwaniach młodzieży gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej, studentów oraz nauczycieli.

Dzięki nowoczesnym, multimedialnym i interaktywnym narzędziom edukacyjnym propozycja NBPortal.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą pogłębiać znajomość ekonomii i świadomie uczestniczyć w życiu gospodarczym.

Wartości, którymi kierujemy się podczas wykonywania zadań i kontaktów z użytkownikami Internetu to rzetelność i uczciwość. Wierzymy, że wysokie kwalifikacje, umiejętności oraz wiedza przyczynią się do dalszych sukcesów redakcji oraz sukcesów osobistych i zawodowych użytkowników NBPortal.pl.


Zasady wykorzystywania materiałów NBPortal.pl


1. Narodowy Bank Polski z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 11/21 jest właścicielem praw autorskich do materiałów publikowanych w Portalu Edukacji Ekonomicznej NBPortal.pl bądź jest uprawniony do zamieszczania materiałów w portalu na podstawie porozumień z właścicielami praw autorskich.

2. W przypadku zainteresowania opublikowaniem materiału, który ukazał się w Portalu Edukacji Ekonomicznej NBPortal.pl, podmiot wyrażający chęć publikacji zwraca się każdorazowo do redakcji serwisu (redakcja@nbportal.pl) o zgodę na publikację materiału podając informacje:

- jaki materiał chce wykorzystać,
- w jaki sposób materiał będzie wykorzystany.


3. W przypadku stałej współpracy możliwe jest podpisanie porozumienia ramowego.

4. Portal Edukacji Ekonomicznej NBPortal.pl udostępnia materiały bezpłatnie.

5. W przypadku, gdy prawa do materiału zamieszczonego w NBPortal.pl posiada strona trzecia, redakcja NBPortal.pl skontaktuje się z właścicielem praw autorskich.

6. Wszystkie materiały Portalu Edukacji Ekonomicznej NBPortal.pl opublikowane poza serwisem obligatoryjnie muszą być opatrzone, w widoczny sposób, następującymi informacjami:

- "Materiał pochodzi z Portalu Edukacji Ekonomicznej NBPortal.pl",
- "Copyright by NBPortal.pl".

7. Wszystkie odnośniki "NBPortal.pl" winny być aktywnymi linkami do strony: http://www.nbportal.pl - oczywiście tylko w przypadku publikacji materiału w Internecie.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.